5 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT HÝČKAT LÁZNÍ:

  • Koupel uvolní tělo i mysl a uvede celý organismus do rovnováhy.
  • Zmírňuje bolest, uvolňuje napětí a pohybový aparát, je součástí fyzikální a rehabilitační léčby.
  • Působí preventivně proti nachlazení, odhání negativní emoce, myšlenky, smutek.
  • Teplá večerní koupel zklidní mysl, navozuje spokojený spánek, lidé vstanou uvolnění a odpočinutí, lépe pak zvládají stres.
  • Koupele pomáhají zvýšit krevní oběh a posilují obranyschopnost organismu.

Všechny nabízené výrobky jsou ručně vyráběny z poctivých materiálů. Vše vyrábíme v naší dílně v podhůří Jeseníků v Šumperku

Jedna z prvních otázek, která Vás možná napadne, je, proč to vlastně vyrábějí? Naše odpověď je jasná! Baví nás to a vyrábíme především věci inspirované vlastními potřebami a přáními. Když instalujeme ochrannou mříž kolem komína nebo kamen, rozhodně tak nečiníme, protože musíme nebo protože myslíme, že se to lépe prodá. Máme také děti a víme, že jsou zvědavé a budou se chtít podívat, jak hoří dřevo v kamnech. 
 

Dále jsme navrhli systém, který umožňuje jednoduše vydělat kamna i ochranný plůtek kolem kamen během pár sekund. Tak můžete jednou za čas sudu dopřát celoplošné vydrbání kartáčem.

Další nespornou výhodou při údržbě jsou plastové sedačky které se nejen dobře čistí a udržují, ale i v kádi je o necelý kubík míň vody.
 
 

Příprava na filtraci byla samozřejmost, bez ní to prostě nejde. Jen zkuste pár dní nevypouštět vodu z vany.

Kamna, která jsme navrhli jako první, fungují dodnes. Nebyli jsme ale spokojeni s dobou výhřevu. Vyzkoušeli jsme několik vlastních designů a nakonec jsme se dopracovali ke kamnům, která jsou úsporná a dokážou vodu v sudu ohřát až o 15°C za hodinu. 

A když jsme se už věnovali podlaze, zároveň jsme dno zdvojili a opatřili ho izolací.
Samotná káď je vyrobená z vysoce odolného plastu který se používá na výrobu bazénů.
Svařené spoje jsou prováděny odborníky na vysoké úrovni, čímž je zajištěna vysoká odolnost, takže se nemusíme bát ani zmrzlé vody v bazénu.

Levnější variantou je použití vestavěných dřevěných sedaček.

Koupací sud je zdánlivě jednoduchá věc. Vezmu vanu, dám do ní kamna, které vodu vyhřejí na příjemných 37°C a můžu se radovat z domácí lázně.
Tohle platí pro všechny sudy. Ale jenom některé sudy vám budou sloužit dlouhá léta, voda v nich bude rychle vyhřátá, budete málo přikládat a čištění a údržba budou hračka. Všechny tyto vlastnosti Vám nabízí koupací sudy Baobabo.

Koupel si užijí všichni, na věku nezáleží.

Hlavním cílem naší výroby je preciznost, dlouhá životnost a spokojený zákazník. - tento sud je vyrobený z THERMODŘEVA s minimální životností garantovanou dodavatelem dřeva 30let.